Své vlastní zkušenosti s casinem online jsem se pokusil shrnout do několika následujících odstavců a doufám, že alespoň některé z informací, které přináším, Vám budou k užitku.

Po mnoha zkušenostech se sázkami všeho druhu, které jsem v minulosti realizoval především v kamenných hernách, kasinech či pobočkách sázkových kanceláří, jsem se rozhodl vyzkoušet štěstí i na internetu. Jsem v současnosti registrován v celé řadě domácích i zahraničních sázkových kanceláří, online heren i kasin. Ve všech samozřejmě pravidelně nesázím. Vzhledem k počtu mých registrací, by to nebylo ani dost dobře možné a už vůbec ne rozumné. Některé registrace jsem provedl čistě ze zvědavosti, abych si ověřil kvality té které herny či sázkovky, což všem, kteří to s pravidelným hraním myslí vážně, opravdu doporučuji. Do některých se ovšem vracím vcelku pravidelně a má to své dobré důvody. 

Něco málo o současné problematické situaci, kterou hráčům s registrací u zahraničních sázkových kanceláří připravil nový zákon o hazardu, si můžete přečíst zde.

Široká nabídka 

Mou pozornost si před nedávnem získalo casino online, které mě zaujalo především komplexním přístupem a mimořádně rozsáhlou nabídkou herních příležitostí. 

Krom nepřeberného množství výherních automatů je zde k dispozici několik stolů s mou oblíbenou ruletou, zahrát si můžu i poker a co mě nejvíce a zároveň nejpříjemněji překvapilo, byl fakt, že jsem zde narazil i na velice slušnou nabídku sportovních kurzových sázek, což je záležitost, která mě zajímá ze všeho nejvíc. 

Také to potvrdilo mou domněnku, že svět kasin a heren se na síti čím dál více prolíná se světem kurzového sázení a domnívám se, že tento trend bude v dohledné době ještě více patrný. Zatím jsme byli zvyklí, že kurzové sázky nabízejí klasické sázkové kanceláře, které ovšem ve svém portfoliu nemají žádné automaty ani ruletu a naopak kasina se kurzovými sázkami nezabývala a zahrát jste si v nich mohli právě jen ruletu, automaty a například poker. Zdá se, že už to tak docela neplatí.

V souvislosti s kurzovými sázkami chci každého sázkaře rovnou varovat před kupováním zaručených tipů. Většinou se jedná o podvod jako v následujícím textu. Nejlepší je spolehnout se sám na sebe a na svoje schopnosti.

Na gauči

Přestože nepopírám, že návštěva skutečného kasina nebo herny s sebou přináší poněkud odlišný druh zážitku než hraní na internetu, po několika letech strávených vymetáním všemožných podniků nejrůznější úrovně, dávám nyní čím dál častěji přednost hře v pohodlí svého obýváku. Zkrátka a dobře jsou dny, kdy se mi nechce zvedat z gauče a pokud nemám žádné jiné povinnosti, tak si zkrátka užiju svou dávku adrenalinu hezky doma. A právě tak tomu bylo i v tomto případě.

Vstupní bonus jako samozřejmost

Musím se samozřejmě zmínit o vstupním bonusu, který mi byl na herní účet připsán okamžitě po registraci a vydržel mi skoro celý týden. Tisícovka, kterou jsem do začátku získal, se sice po šesti dnech hraní a sázení rozplynula (zejména vinou trochu divočejších sázek v ruletě), nicméně mi pomohla perfektně si celé herní prostředí kasina oťukat a zorientovat se v jeho nabídce.

A teď už hezky za svoje!

A pak přišly na řadu vlastní peníze. Nemusím asi nikomu, kdo má se sázkami svoje zkušenosti, dlouze vysvětlovat, že jakmile začnete hrát tzv. za svoje, končí veškerá sranda a začínáte pečlivě zvažovat každou sázku. 

Automaty nejsou mojí doménou a tak jsem u nich příliš času nestrávil. Pokud jde o poker, vždy mne fascinovala zejména atmosféra, která jeho hraní provází, ale nikdy jsem v tomto umění příliš nepokročil a tak se mu věnuji rovněž jen okrajově. Nicméně jednu perličku z prostředí hráčů pokeru jsem Vám připravil zde.

Ovšem ruleta, to je jiná káva! Cvrkot kuličky vždy spolehlivě upoutá mou pozornost a zaručeně mi zvedne tlak. A protože mě ruleta zkrátka a dobře bere, tak mi nakonec nevadilo ani to, že jsem po dalším dni intenzivního hraní zůstal přibližně na svých a nevydělal tak vůbec nic.

Konečně v plusu

Pozitivní bilanci mi přinesly až dny následující a to zejména proto, že jsem je téměř výhradně věnoval tomu, co mi jde nejlépe, a sice kurzovým sázkám. Několik dobře vybraných předzápasových akovek, k tomu 2 trefené skupiny z tak trochu šíleného maxikombíku a zejména a především slušný odhad a notná dávka štěstí při live sázkách. Sečteno a podtrženo: 9 dní strávených v tomto casinu online mi kromě pořádné porce adrenalinové zábavy přineslo necelých 7 tisícovek čistého zisku. Samozřejmě jsem nehrál nepřetržitě, to bych ani nedal, ale cca 3 hodiny denně mi to vzalo, to je fakt. 

Jelikož celkový dojem z této internetové herny podpořený i obstojnou sumou vyhraných peněz byl v mém případě více než pozitivní, mohou se rozhodně v blízké budoucnosti těšit na moji další návštěvu. 

Snad jim příště pustím žilou pořádně!

David Haman